O firmie

NorgpolCglass jest działem firmy Norgpol, powstał w 2009 roku. Zajmujemy się zaopatrzeniem zakładów przerabiających szkło dla potrzeb budownictwa.

Oferujemy produkty renomowanych firmy z Chin, Tajwanu, Hongkongu. Naszym głównym dostawcą jest firma Stanley GMT Hardware Co.,Ltd – Shanghai, Chiny, której asortyment  sprzedawany jest między innymi w USA, Chinach, Europie (Hiszpania, Niemcy, Francja, Włochy).
 
Produkty Stanley GMT charakteryzują się najwyższą jakością opartą na doświadczeniu w produkcji przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Stanley GMT jest największym producentem samozamykaczy podłogowych na świecie, oraz zaopatruje 60% rynku chińskiego w okucia do szkła i aluminium. Produkty naszego dostawcy są rozpoznawalne poprzez logo firmy znajdujące się na każdym wyrobie. Asortyment oferowany przez Stanley GMT znajduje zastosowanie w najnowocześniejszych budynkach takich jak: lotniska, 4 i 5 - gwiazdkowe hotele, galerie handlowe, nowoczesne kompleksy biurowe największych miast świata.

Oferujemy doradztwo techniczne, dystrybucję i handel wysokiej klasy produktami. Większość asortymentu znajduje się w naszym magazynie, co daje możliwość odbioru towaru "od ręki" lub wysyłkę firmą spedycyjną.

Marka Cglass prezentuje wysokiej jakości urządzenia i produkty będące zaopatrzeniem rynku szklarskiego w:

  • maszyny i narzędzia do obróbki szkła,
  • systemy automatyki drzwiowej,
  • systemy drzwi przesuwnych,
  • elementy do zabudowy całoszklanej,
  • akcesoria do drzwi: szklanych, drewnianych, aluminiowych,
  • balustrady.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

© 2015 CGLASS - Norgpol | Realizacja di-frost.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Facebook
Google+
Sklep internetowy Shoper.pl