BUDMA 2015

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na Targach BUDMA 2015, które miały miejsce 10 - 13 marca 2015 roku w Poznaniu.

Bardzo cieszy nas liczne zainteresowanie zarówno nowościami jak i dobrze znanymi już produktami. Tegoroczne Targi, a także nasze stoisko cieszyły się ogromnym zainteresowaniem klientów indywidualnych, firm, producentów oraz innych odwiedzających.

czytaj całość »
Międzynarodowe Targi Poznańskie BUDMA 2013

Już po raz kolejny braliśmy udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich – BUDMA 2013. Jest to największe spotkanie przedstawicieli branży budowlanej w kraju. Jedną z wielu nowości prezentowanych na Targach był system przesuwny KLEIN. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim Klientom za odwiedzenia naszego stoiska. Spotkanie z nowymi Klientami pozwoliło poznać lepiej potrzeby rynku i rozwinąć współpracę.

czytaj całość »
Norgpol Czerwiński S. J. lauratem rankingu Firm Rodzinnych

Jest nam miło poinformować, że firma Norgpol Czerwiński Spółka Jawna została laureatem rankingu Firm Rodzinnych 2012 roku w kategorii firm małych w województwie mazowieckim. Ranking został przygotowywany przez magazyn Newsweek Polska. Pozwala wyłonić najszybciej rozwijające się firmy rodzinne w Polsce. Przedstawia on laureatów wg podziału na województwa oraz wg kategorii wielkości firm. Podstawą nagrodzenia uczestników rankingu jest dynamika wzrostu sprzedaży na podstawie danych finansowych za lata  2009 i 2010.

Certyfikat Rzetelności

W ramach kolejnej edycji programu „RZETELNA FIRMA” na uroczystej Gali w Teatrze 6. Piętro w Warszawie wręczono prestiżowe Certyfikaty Rzetelna Firma przyznawane dla najlepszych polskich firm. Gala została poprzedzona konferencją w hotelu Marriott w Warszawie z udziałem przedstawicieli Rządu i przedsiębiorców.

czytaj całość »
Certyfikat Dynamiczna Firma

Z przyjemnością informujemy, że firma Norgpol Czerwiński Spółka Jawna została wyróżniona przez HBI Polska Certyfikatem Dynamiczna Firma. Wyróżnienie to jest  wyrazem  uznania  za  szybki rozwój firmy oraz właściwe decyzje biznesowe.

czytaj całość »
ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI

W czerwcu 2011 roku w ramach II edycji programu „RZETELNA FIRMA” na uroczystej Gali w Teatrze Sabat w Warszawie nasza firma została laureatem i otrzymała specjalne wyróżnienie dla najlepszych i najbardziej wiarygodnych polskich firm- ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI.

czytaj całość »
© 2015 CGLASS - Norgpol | Realizacja di-frost.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Facebook
Google+
Sklep internetowy Shoper.pl